Epson EcoTank Pro L15180

Epson EcoTank Pro L15180

Epson EcoTank Pro L15180Epson EcoTank Pro L15180, bir ofis ortamı için yüksek hacimli, yüksek kaliteli baskılar sunan bir mürekkep püskürtmeli yazıcıdır.

Epson EcoTank Pro L15180 şu özelliklere sahiptir:

1. Yüksek Baskı Kapasitesi: EcoTank Pro L15180, her biri 500 sayfa/saat hızında baskı yapabilen dört adet PrecisionCore Heat-Free teknolojili yazıcı kafasına sahiptir. Bu sayede çok yüksek baskı kapasitesine sahiptir. 2. Yüksek Baskı Kalitesi: EcoTank Pro L15180, Epson'un UltraChrome TD mürekkep teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, daha doğal ve gerçekçi renkler üretir. Ayrıca, kusursuz geçiş tonlarına ve daha pürüzsüz renk geçişlerine olanak tanır. 3. Düşük Maliyet: EcoTank Pro L15180, epson'un yüksek kapasiteli mürekkep tankı teknolojisini kullanarak, kaliteli baskılar yapmak için gereken mürekkep miktarını minimize eder. Ek olarak, bu yazıcı, Epson'un yüksek kapasiteli mürekkep şişeleri kullanarak kullanıcıların daha az sıklıkla mürekkep değiştirmelerine olanak tanır, böylece işletme maliyetlerini düşürür. 4. Hızlı Baskı Hızı: EcoTank Pro L15180, 75 sayfa/dakika'a varan yüksek hızları ile bir dizi belgenin hızlı bir şekilde basılmasına olanak tanır. 5. Kolay Kullanım: EcoTank Pro L15180, büyük dokunmatik ekranı, kolay kullanımlı sürücü yazılımı ve kablosuz olarak baskı yapabilme özelliği ile kullanıcıların kolayca çalışmasına olanak tanır. 6. Çevre Dostu: EcoTank Pro L15180, az miktarda atık üretir ve yüksek verimlilikte faaliyet gösterir, bu nedenle kullanıcılara çevre dostu bir baskı çözümü sunar. Bu nedenlerden dolayı, Epson EcoTank Pro L15180, ofisler için yüksek kaliteli, yüksek baskı kapasiteli ve düşük maliyetli bir baskı çözümüdür.

Ultra düşük maliyetli A3 baskı

Hızlı ve özellik açısından zengin olan bu A3 renkli çok işlevli yazıcı, ultra düşük toplam sahip olma maliyetiyle sorunsuz baskı sunar.     Sayfa başına ultra düşük maliyet     Hızlı baskı ve tarama     ADF ile çok işlevli Isısız teknoloji sayesinde son derece düşük sayfa başı maliyet sunan ve enerji tüketimini azaltan bu kullanımı kolay EcoTank Pro Wi-Fi yazıcıyla baskı alın, tarama yapın, fotokopi çekin ve faks gönderin. Yüksek baskı ve tarama hızları sayesinde, A3 ve A4 işler hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Verimliliği artırmak için Open Platform kullanarak çeşitli yazılım çözümlerini mevcut BT altyapısına sorunsuzca entegre edin.

Genel bakış

Tasarrufa devam L15180 ile her baskı aldığınızda tasarruf edin. Düşük maliyetli mürekkep şişeleri sayesinde, sayfa başına son derece düşük maliyet avantajından yararlanın. Epson'ın Isısız teknolojisi, enerji tüketimini minimuma kadar düşürerek enerji faturalarınızdan tasarruf sağlar. Zaman tasarruflu özellikler L15180 sadece 5,5 saniyelik ilk sayfa çıkış süresi ve dakikada 25 sayfaya kadar baskı hızı sunar. Otomatik belge besleyici dakikada 26 görüntüye kadar tarama yapabilir. Gelişmiş yazılım çözümü uyumluluğu Verimliliği artırmak için mevcut BT altyapısına çeşitli yazılım çözümleri entegre edilebilir. Buna, ofis tipi Epson ürünleri için gelişmiş uzaktan tanılama olanağı sağlayan bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemini sunan Epson Uzaktan Hizmetleri (ERS) de dahildir. Daha az kullanıcı müdahalesi Dolum sayısını en aza indiren bu EcoTank Pro, daha fazla mürekkebe ihtiyaç duymadan binlerce sayfa basabilir. İki tepsisi 500 yapraklık kapasite sağlar. 50 yapraklık verimli arkadan besleme ve ADF ile kendinizi elle sayfa yükleme işlerinden kurtarın. Kullanımı kolay ve güvenilir LCD renkli dokunmatik ekran ile özellikleri seçmek kolaydır. Ağzı kapanan, sezgisel ve sızıntı yapmayan paketlere sahip mürekkep şişeleri ile ön taraftaki büyük mürekkep tanklarını doldurmak oldukça kolaydır. Hemen her yerde baskı alın L15180 kullanarak cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardan yazdırmak kolaydır. mobil telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca baskı alabilir, Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile Epson iPrint uygulamasını kullanarak yazdırılacak olan belgeleri akıllı cihazlara gönderebilir.

Temel Özellikler

    Ultra düşük maliyetli 4'ü 1 arada A3 yazıcı     Ekonomik mürekkep tankı sistemi     Yüksek baskı ve tarama hızı     dakikada 25 sayfaya kadar yazdırın ve 26 ipm'ye kadar tarama yapın     Kullanımı kolay ön mürekkep tankı     Gelişmiş mürekkep şişeleriyle sorunsuz ve temiz doldurmanın keyfini çıkarın     Mobil baskı ve bağlanabilirlik     Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet ve ücretsiz mobil baskı uygulamaları     Gelişmiş yazılım çözümleri
    Mevcut BT altyapınıza sorunsuz bir şekilde yazılım entegre edin
 
 
Epson EcoTank Pro L15180

Bilsarf Bilgisayar