Plastik Kart

Plastik Kart

Plastik Kart Nedir?

Plastik kartlar, günümüzde birçok kurum ve kuruluşun ihtiyacını karşılayan, güvenlik esaslı hazırlanan ve içerisinde müşterilerin talebine göre tasarlanan dijital kartların genel adıdır.

 

Plastik kartlar çoğunlukla kendine özgü yazılımlarıyla birlikte hazırlanır. Diğer plastik kartlarımız ise kimlik kartı olarak kullanılabilecek, yazılımsız ürünlerden meydana gelmektedir. Yüzlerce sektör içerisinde, farklı kullanım amaçlarıyla hazırlanan plastik kartlar, günümüz koşullarında, yaşamımızın birer parçası haline gelmiştir. Plastik kartlar; geçiş kartları, indirim – puan toplama kartları, bankacılık kartları, abonelik kartları, kimlik kartları, ulaşım kartları, turnike geçiş kartları gibi geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. 

 

Plastik Kart Çeşitleri Nelerdir?

 

Günümüz teknolojisi geliştikçe plastik kartlar yeni özellikler kazanmakta ve farklı sektörlere hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Plastik kartlar arasında sık kullanılanlardan biri manyetik bantlı kartlardır. Manyetik kartlar, geçiş veya ödeme sistemleri için firmamız tarafından özenle hazırlanır ve uzun ömürlü olacak bant teknolojisiyle siz müşterilerimize sunulur. Bununla birlikte, dileyen müşterilerimiz için barkodlu plastik kart seçeneklerimiz mevcuttur.

Çipli kartlar, siz değeri müşterilerimizin güvenliği esas alınarak hazırlanan ve kendi içerisinde özel şifreleme teknolojisi kullanılan plastik kartlardan biridir. Bilgilerinizin çalınmasına veya kopyalanmasına karşı tasarlanan bu kart ürünleri, uygulandığı sisteme ve tercihe bağlı olarak temaslı kart veya temassız kart olarak üretilir. Teknolojik açıdan avantajlara sahip olan Mifare kart, en sık tercih edilen, çip ve yazılımdan oluşan plastik kart ürünlerimizden biridir.


 

Diğer Plastik Kart Seçeneklerimiz

Goldofis firması olarak, dileyen müşterilerimiz için öğrenci kartları, üyelik veya abonelik kartları, yaka kartları, özel ebat kartlar, personel kimlik kartları seçeneklerimizle, ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız.

Kurumunuzun veya kişiliğinizin gücünü ve itibarını yansıtacak, dayanıklı plastik kart seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bilsarf Bilgisayar Sarf Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B-Blok  Kat:5 No: 271

Okmeydanı - Şişli / İstanbul

Tel: 0212 320 50 80 - 0212 320 69 69


 

Bilsarf Bilgisayar